Turniej w Stoczku Łukowskim 2017-03-24

Turniej w Stoczku Łukowskim 2017-03-24

Nasze siatkarki grały na turnieju w Stoczku Łukowskim.

W miniony weekend nasze dziewczęta brały udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Rock&Volleyballw Stoczku Łukowskim. Jest to jeden z większych turniejów naszym regionie.  W tym roku to już 8 edycja, w której wzięło udział ponad czterysta siatkarek i siatkarzy.

Rozgrywki podzielone są na dwa dni – pierwszego turniej eliminacyjny, drugiego finały. Klementovia nie miała szczęścia w losowaniu i trafiła na bardzo mocną grupę. Znalazły się w niej obrończynie tytułu z zeszłego roku IFLO Kosmet Hurt Biała Podlaska, Pogoń Jagienkę z Lublina i SOS Węgrów.

Dziewczyny rozegrały kolejno mecze z SOS-em, Jagienką i IFLO. We wszystkich meczach trzymały kontakt z przeciwniczkami i o końcowym wyniku decydowały końcówki w których nieznacznie przegrywały.  Nie poddały się jednak bez walki i napsuły trochę krwi rywalkom, mimo to nie udało im się ugrać nawet seta. Biorąc pod uwagę fakt, iż w składzie jakim grały nie ćwiczyły dużo, a rywalki mają bardzo mocne obsady to udział w takiej imprezie na pewno przyniesie korzyści w przyszłości.

W turnieju uczestniczyły Dominika Bartuzi, Joanna Eciak, Marlena Kozak, Katarzyna Kruk, Dominika Marecka, Karolina Pączkowska, Agnieszka Rusinek i Natalia Śmich. Dziewczętom dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że w przyszłym roku większa grupa zawodników będzie nas reprezentowała.