KLEMENTOVIA

Czempions Liga

Czempions Liga 2024

Czempions Liga są to rozgrywki piłki nożnej zorganizowane i prowadzone przez „UKS Klementovia” w/g niżej zamieszczonego regulaminu:

Regulamin Czempions Ligi >>> czytaj regulamin

Do 5 edycji rozgrywek sezon 2024 zgłosiło się 5 drużyn.
Rozgrywki odbywają się przede wszystkim dzięki społecznej pracy członków Zarządu UKS Klementovia oraz wsparciu z Urzędu Gminy Kurów.

Wyniki 5 kolejki:

Sparta Klementowice – Soccer Aid Squad 11-2 (5-1)

Bramki: 4′ Storozhytskyi S. (SAZSA), 5′ Jabłoński K. (SK), 10′ Tarkowski J. (SK), 11′ Zakrzewski K. (SK), 13′ Jabłoński K. (SK), 15′ Jabłoński K. (SK), 16′ Semeniuk B. (SK), 18′ Łata P. (SK), 21′ Zakrzewski K. (SK), 22′ Zakrzewski K. (SK), 26′ Zakrzewski K. (SK), 28′ Jabłoński K. (SK), 30′ Storozhytskyi S. (SAZSA).

Młode Klemy – Team Spirit 4-4 (0-2)

Bramki: 7′ Jarzynka P. (TS), 11′ Jarzynka P. (TS), 18′ Jarzynka P. (TS), 21′ Lis P. (MK), 22′ Małocha J. (MK), 26′ Jarzynka P. (TS), 27′ Małocha J. (MK), 28′ Mroczkowski K. (MK).

pauzuje: Squad 0629

Tabela po 5 kolejce:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Ilość meczy Stosunek bramek
(zdobyte-stracone)
1. TEAM SPIRIT 10 4 45-16
2. MŁODE KLEMY 10 4 40-18
3. SPARTA KLEMENTOWICE 6 4 35-42
4. SOCCER AID ZSA 3 4 16-41
5. SQUAD 0629 0 4 18-40

Klasyfikacja  końcowa najlepszych strzelców w Czempions Lidze 2024 po 5 kolejce:

1 miejsce: Jakub Małocha 21 bramek (Młode Klemy)

2 miejsce: Patryk Jarzynka 19 bramek (Team Spirit)

3 miejsce: Daniel Zielonka 14 bramek (Team Spirit)

4 miejsce: Luka Kykhtiuk 13 bramek (Squad 0629)

5 miejsce: Kuba Jabłoński 9 bramek (Sparta Klementowice)

6 miejsce: Kamil Mroczkowski 8 bramek (Młode Klemy)

7 miejsce: Patryk Łata  8 bramek (Sparta Klementowice)

8 miejsce: Paweł Lis 7 bramek (Młode Klemy)

9 miejsce: Mateusz Lekawski 6 bramek (Soccer Aid ZSA)

10 miejsce: Sviatoslav Storozhytskyi 6 bramek

11 miejsce: Kacper Zakrzewski 5 bramek (Sparta Klementowice)

12 miejsce: Pavlo Gerasymenko 5 bramek (Soccer Aid ZSA)

13 miejsce: Rafał Charchuła i Andrzej Jarzynka 4 bramki (Team Spirit)

14 miejsce: Hubert Mirosław 4 bramki (Młode Klemy)

15 miejsce: Vitalii Vasyliev 4 bramki (Soccer Aid ZSA)

16 miejsce: Jakub Jarzynka 3 bramki (Team Spirit)

17 miejsce: Bartosz Semeniuk 3 bramki (Sparta Klementowice)

18 miejsce: Bartosz Lis 3 bramki (Młode Klemy)

19 miejsce: Andrii Siryk i Roman Yelnikov 2 bramki (Squad 0629)

20 miejsce: Dominik Migdal 1 bramka (Team Spirit)

21 miejsce: Oliwier Ogrzyński, Jakub Tarkowski 1 bramka (Sparta Klementowice)

22 miejsce: Maksym Yatskevych  1 bramka (Soccer Aid ZSA)

Przy identycznej liczbie bramek decyduje miejsce drużyny w tabeli.

Wyniki 4 kolejki:

Team Spirit – Sparta Klementowice 17-5 (7-2)

Bramki: 3′ Jarzynka A. (TS), 3′ Jabłoński K. (SK), 5′ Jarzynka P. (TS), 6′ Jarzynka P. (TS), 8′ Łata P. (SK), 9′ Jarzynka P., 11′ Jarzynka J. (TS), 12′ Jarzynka P. (TS), 15′ Jarzynka A. (TS), 17′ Zielonka D. (TS), 18′ Łata P. (SK), 19′ Charchuła R. (TS), 20′ Jarzynka P. (TS), 21′ Jarzynka P. (TS), 23′ Jarzynka J. (TS), 24′ Jarzynka J. (TS), 25′ Semeniuk B. (SK), 26′ Zielonka D. (TS), 27′ Jarzynka P. (TS), 28′ Semeniuk B. (SK), 29′ Jarzynka P. (TS), 30′ Jarzynka P. (TS).

Młode Klemy – Squad 0629 11-2 (7-1)

Bramki: 2′ Kykhtiuk L. (0629), 3′ Małocha J. (MK), 3′ Małocha J. (MK), 4′ Mirosław H. (MK), 9′ Małocha J. (MK), 13′ Lis P. (MK), 14′ Lis B. (MK), 15′ Mroczkowski K. (MK), 17′ Lis P. (MK), 20′ Małocha J. (MK), 21′ Kykhtiuk L. (0629), 22′ Lis P. (MK), 28′ Małocha J.

Pauzuje Soccer Aid ZSA

Tabela po 4 kolejce:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Ilość meczy Stosunek bramek
(zdobyte-stracone)
1. TEAM SPIRIT 9 3 41-12
2. MŁODE KLEMY 9 3 36-14
3. SPARTA KLEMENTOWICE 3 3 24-40
4. SOCCER AID ZSA 3 3 14-30
5. SQUAD 0629 0 4 18-40

Klasyfikacja  najlepszych strzelców w Czempions Lidze 2024 po 4 kolejce:

1 miejsce: Jakub Małocha 19 bramek (Młode Klemy)

2 miejsce: Patryk Jarzynka 15 bramek (Team Spirit)

3 miejsce: Daniel Zielonka 14 bramek (Team Spirit)

4 miejsce: Luka Kykhtiuk 13 bramek (Squad 0629)

5 miejsce: Kamil Mroczkowski 7 bramek (Młode Klemy)

6 miejsce: Kuba Jabłoński  i Patryk Łata  7 bramek (Sparta Klementowice)

7 miejsce: Paweł Lis 6 bramek (Młode Klemy)

8 miejsce: Mateusz Lekawski 6 bramek (Sparta Klementowice)

9 miejsce: Pavlo Gerasymenko 5 bramek (Soccer Aid ZSA)

10 miejsce: Rafał Charchuła i Andrzej Jarzynka 4 bramki (Team Spirit)

11 miejsce: Hubert Mirosław 4 bramki (Młode Klemy)

12 miejsce: Vitalii Vasyliev i Sviatoslav Storozhytskyi 4 bramki (Soccer Aid ZSA)

13 miejsce: Jakub Jarzynka 3 bramki (Team Spirit)

14 miejsce: Bartosz Lis 3 bramki (Młode Klemy)

15 miejsce: Andrii Siryk i Roman Yelnikov 2 bramki (Squad 0629)

16 miejsce: Dominik Migdal 1 bramka (Team Spirit)

17 miejsce: Bartosz Semeniuk, Oliwier Ogrzyński, Kacper Zakrzewski 1 bramka (Sparta Klementowice)

18 miejsce: Maksym Yatskevych  1 bramka (Soccer Aid ZSA)

Przy identycznej liczbie bramek decyduje miejsce drużyny w tabeli.

Wyniki 3 kolejki:

Młode Klemy – Sparta Klementowice 15-8 (6-5)

Bramki: 1′ Małocha J. (MK), 2′ Lekawski M. (SK), 4′ Małocha J. (MK), 5′ Mroczkowski J. (MK), 6′ Ogrzyński O (SK), 7′ Lekawski M (SK), 9′ Lis P. (MK), 10′ Lekawski (SK), 11′ Małocha J. (MK), 12′ Małocha J. (MK), 14′ Lekawski M. (SK), 16′ Małocha J. (MK), 17′ Lis P. (MK), 18′ Małocha J. (MK), 19, Małocha J. (MK), 20′ Lekawski M. (MK), 24′ Małocha J. (MK), 25′ Małocha J. (MK), 26′ Mirosław H. (MK), 27′ Zakrzewski K. (SK), 28′ Mirosław H. (MK), 29′ Lekawski M. (SK), 30′ Małocha J. (MK).

Soccer Aid ZSA – Squad 0629 6-5 (3-2 )

Bramki: 1′ Storozhytskyi S. (SAZSA), 2′ Kykhtiuk L. (0629), 7′ Gerasymenko P. (SAZSA), 8′ Kykhtiuk L. (0629), 11′ Gerasymenko P. (SAZSA), 17′ Gerasymenko P. (SAZSA), 21′ Gerasymenko P. (SAZSA), 22′ Kykhtiuk L. (0629), 24′ Gerasymenko P. (SAZSA), 26′ Kykhtiuk L. (0629), 29′ Siryk A. (0629).

pauzuje Team Spirit

Tabela po 3 kolejce:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Ilość meczy Stosunek bramek
(zdobyte-stracone)
1. TEAM SPIRIT 6 2 24-7
2. MŁODE KLEMY 6 2 25-12
3. SPARTA KLEMENTOWICE 3 2 19-23
4. SOCCER AID ZSA 3 3 14-30
5. SQUAD 0629 0 3 16-29

Klasyfikacja  najlepszych strzelców w Czempions Lidze 2024 po 3 kolejce:

1 miejsce: Jakub Małocha 14 bramek (Młode Klemy)

2 miejsce: Daniel Zielonka 12 bramek (Team Spirit)

3 miejsce: Luka Kykhtiuk 11 bramek (Squad 0629)

4 miejsce: Patryk Jarzynka 6 bramek (Team Spirit)

5 miejsce: Kamil Mroczkowski 6 bramek (Młode Klemy)

6 miejsce: Mateusz Lekawski 6 bramek (Sparta Klementowice)

7 miejsce: Kuba Jabłoński  i Patryk Łata  5 bramek (Sparta Klementowice)

8 miejsce: Pavlo Gerasymenko 5 bramek (Soccer Aid ZSA)

9 miejsce: Vitalii Vasyliev i Sviatoslav Storozhytskyi 4 bramki (Soccer Aid ZSA)

10 miejsce: Rafał Charchuła 3 bramki (Team Spirit)

11 miejsce: Paweł Lis, Hubert Mirosław 3 bramki (Młode Klemy)

12 miejsce:  Andrzej Jarzynka 2 bramki (Team Spirit)

13 miejsce: Bartosz Lis 2 bramki (Młode Klemy)

14 miejsce: Andrii Siryk i Roman Yelnikov 2 bramki (Squad 0629)

15 miejsce: Dominik Migdal 1 bramka (Team Spirit)

16 miejsce: Bartosz Semeniuk, Oliwier Ogrzyński, Kacper Zakrzewski 1 bramka (Sparta Klementowice)

17 miejsce: Maksym Yatskevych  1 bramka (Soccer Aid ZSA)

Przy identycznej liczbie bramek decyduje miejsce drużyny w tabeli.

Wyniki 2 kolejki:

Sparta Klementowice – Squad 0629 11-8 (4-1)

Bramki: 1′ Semeniuk B. (SK), 6′ Jabłoński K. (SK), 7′ Kykhtiuk L. (0629), Jabłoński K. (SK), 8′ Łata P. (SK), 16′ Jabłoński K. (SK), 17′ Łata P. (SK), 18′ Łata P. (SK), 19′ Kykhtiuk L. (0629), 20′ Kykhtiuk L. (0629), 22′ Kykhtiuk L. (0629), 23′ Siryk A. (0629), 24′ Jabłoński K. (SK), 26′ Kykhtiuk L. (0629), 27′ Łata P. (SK), 27′ Łata P. (SK), 28′ Yelnikov R. (0629), 29′ Jabłoński K. (SK), 30′ Kykhtiuk L. (0629).

Team Spirit – Soccer Aid ZSA 12-4 (5-2)

Bramki: 2′ Storozhytskyi S. (SAZSA), 4′ Jarzynka P. (TS), 6′ Jarzynka P. (TS), 7′ Storozhytskyi S. (SAZSA), 7′ Zielonka D. (TS), 10′ Zielonka D. (TS), 11′ Zielonka D. (TS), 16′ Yatskevych (SAZSA), 17′ Charchuła R. (TS), 18′ Jarzynka P. (TS), 19′ Zielonka D. (TS), 22′ Charchuła R. (TS), 27′ Vasyliev V. (SAZSA), 29′ Zielonka D. (TS), 30′ Jarzynka P. (TS), 30′ Zielonka D. (TS).

pauzuje: Młode Klemy

Tabela po 2 kolejce:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Ilość meczy Stosunek bramek
(zdobyte-stracone)
1. TEAM SPIRIT 6 2 24-7
2. MŁODE KLEMY 3 1 13-4
3. SPARTA KLEMENTOWICE 3 1 11-8
4. SQUAD 0629 0 2 11-23
5. SOCCER AID ZSA 0 2 8-25

Klasyfikacja  najlepszych strzelców w Czempions Lidze 2024 po 2 kolejce:

1 miejsce: Daniel Zielonka 12 bramek (Team Spirit)

2 miejsce: Luka Kykhtiuk 7 bramek (Squad 0629)

3 miejsce: Patryk Jarzynka 6 bramek (Team Spirit)

4 miejsce: Kamil Mroczkowski 5 bramek (Młode Klemy)

5 miejsce: Jabłoński Kuba i Łata Patryk 5 bramek (Sparta Klementowice)

6 miejsce: Jakub Małocha 4 bramki (Młode Klemy)

7 miejsce: Vitalii Vasyliev 4 bramki (Soccer Aid ZSA)

8 miejsce: Charchuła Rafał 3 bramki (Team Spirit)

9 miejsce: Sviatoslav Storozhytskyi 3 bramki (Soccer Aid ZSA)

10 miejsce: Bartosz Lis 2 bramki (Młode Klemy)

11 miejsce:  Andrzej Jarzynka 2 bramki (Team Spirit)

12 miejsce: Roman Yelnikov 2 bramki (Squad 0629)

13 miejsce: Paweł Lis, Hubert Mirosław 1 bramka (Młode Klemy)

14 miejsce: Dominik Migdal 1 bramka (Team Spirit)

15 miejsce: Semeniuk Bartosz 1 bramka (Sparta Klementowice)

16 miejsce: Siryk Andrii, Yelnikov Roman 1 bramka (Squad 0629)

17 miejsce: Yatskevych Maksym 1 bramka (Soccer Aid ZSA)

Przy identycznej liczbie bramek decyduje miejsce drużyny w tabeli.

Wyniki 1 kolejki:

Młode Klemy – Soccer Aid ZSA 13-4 (8-0)

Bramki: 3′ Mroczkowski K.(MK), 4′ Mroczkowski K.(MK), 5′ Małocha J. (MK), 6′ Małocha J. (MK), 7′ Małocha J. (MK), 9′ Lis B. (MK), 12′ Mirosław H. (MK), 15′ Lis B.(MK), 16′ Małocha J. (MK), 17′ Vasyliev V. (SAZSA), 20′ Lis P. (MK), 21′ Vasliev V. (SAZSA), 22′ Mroczkowski K.(MK), 23′ Mroczkowski K.(MK), 25′ Storozhytskyi S. (SAZSA), 26′ Mroczkowski K.(MK), 30′ Vasliev V. (SAZSA).

Team Spirit – Squad 0629 12-3 (8-3)

Bramki: 2′ Daniel Zielonka (TS), 3′ Daniel Zielonka (TS), 3′ Kykhtiuk L. (0629), 6′ Jarzynka A. (TS), 7′ Jarzynka P. (TS), 7′ Yelnikov R. (0629), 8′ Jarzynka A. (TS), 10′ Yelnikov R. (0629), 10′ Migdal D. (TS), 12′ Daniel Zielonka (TS), 14′  Daniel Zielonka (TS), 16′ Daniel Zielonka (TS), 23′ Daniel Zielonka (TS), 26′ Charchuła R. (TS), 29′ Jarzynka P. (TS).

Pauzuje: Sparta Klementowice

Tabela po 1 kolejce:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Ilość meczy Stosunek bramek
(zdobyte-stracone)
1. MŁODE KLEMY 3 1 13-4
2. TEAM SPIRIT 3 1 12-3
3. SPARTA KLEMENTOWICE 0 0 0-0
4. SQUAD 0629 0 1 3-12
5. SOCCER AID ZSA 0 1 4-13

Klasyfikacja  najlepszych strzelców w Czempions Lidze 2024 po 1 kolejce:

1 miejsce: Daniel Zielonka 6 bramek (Team Spirit)

2 miejsce: Kamil Mroczkowski 5 bramek (Młode Klemy)

3 miejsce: Jakub Małocha 4 bramki (Młode Klemy)

4 miejsce: Vitalii Vasyliev 3 bramki (Soccer Aid ZSA)

5 miejsce: Bartosz Lis 2 bramki (Młode Klemy)

6 miejsce: Patryk Jarzynka, Andrzej Jarzynka 2 bramki (Team Spirit)

7 miejsce: Roman Yelnikov 2 bramki (Squad 0629)

8 miejsce: Paweł Lis, Hubert Mirosław 1 bramka (Młode Klemy)

9 miejsce: Dominik Migdal, Rafał Charchuła 1 bramka (Team Spirit)

10 miejsce: Luka Kykhtiuk 1 bramka (Squad 0629)

11 miejsce: Sviatoslav Storozhytskyi 1 bramka (Soccer Aid ZSA)

Przy identycznej liczbie bramek decyduje miejsce drużyny w tabeli.

Lista startowa zawodników Czempions Ligi „5” 2024

I MŁODE KLEMY
1. Kamil Mroczkowski (kapitan)
2. Paweł Lis
3. Adam Dobraczyński
4. Hubert Mirosław
5. Alicja Stasiak
6. Jakub Migdal
7. Bartosz Lis
8. Jakub Małocha
II TEAM SPIRIT
1. Daniel Zielonka
2. Dominik Migdal
3. Andrzej Jarzynka
4. Patryk Jarzynka
5. Rafał Charchuła
6. Jakub Jarzynka
7. Wojciech Witkowski
 III SOCCER AID ZSA
1. Sviatoslav Storozhytskyi (kapitan)
2. Vitalii Vasyliev
3. Yevhenii Donets
4. Pavlo Gerasymenko
5. Bohdan Korostii
6. Maksym Yatskevych
IV SQUAD 0629
1. Roman Yelnikov (kapitan)
2. Andrii Siryk
3. Luka Kykhtiuk
4. Timur Kolomiiets
5. Aneta Skorek
6. Amir Alsaudi
7. Oleksandr Reznik
8. Bilka Tymofii
V Sparta Klementowice

  1. Patryk Łata (kapitan)
  2. Oliwier Ogrzyński
  3. Mateusz Mucha
  4. Bartosz Semeniuk – Mateusz Lekawski
  5. Piotr Lis
  6. Kuba Jabłoński
  7. Jakub Tarkowski
  8. Kacper Zakrzewski

Czempions Liga 2019>>>

Czempions Liga 2017>>>

Czempions Liga 2016>>>

Czempions Liga 2015>>>