KLEMENTOVIA

Klem – Liga

KLEM-LIGA „9”

KLEM-LIGA czyli Lokalna Liga Piłki Siatkowej jest organizowana  i prowadzona przez „UKS Klementovia” w/g niżej zamieszczonego regulaminu:

Regulamin KLEM-LIGI>>> Czytaj regulamin

Do 9 edycji rozgrywek sezon 2023 zgłosiło się 6 drużyn. Rozgrywki mogą być dofinansowane przez Urząd Gminy Kurów.

Terminarz I rundy >>> czytaj

1 kolejka:

6.02.2023 r. godz. 20.00 Strong Klem – Cina Squad

7.02.2023 r. godz. 19.00 CKM Czarni Karmanowice – Powiat Puławski

7.02.2023 r. godz. 20.30 Lacosanostra – Końskowola

Tabela 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-strMałe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA    

2.

STRONG KLEM

 

   

3.

KOŃSKOWOLA

 

   

4.

POWIAT PUŁAWSKI

 

   

5.

CKM CZARNI KARMANOWICE

 

   

6.

CINA SQUAD

 

   
 
 KLEM-LIGA „9”
Lista startowa

I Lacosanostra

  1. Kamil Kruk (kapitan)
    2. Julia Kruk
    3. Aleksandra Wieleba
    4. Łukasz Wieleba
    5. Piotr Matyjaszek
    6. Ivan Ruban
    7. Andrii Kuryliuk
    8. Konrad Makarewicz
    9. Konrad Pawlik
    10. Daniil Kulik

II Strong Klem

  1. Szymon Wręga (kapitan)
    2. Wojciech Wręga
    3. Mateusz Wręga
    4. Aleksander  Janicki
    5. Robert Pecio
    6. Kuba Nowocień
    7. Katarzyna Jarzynka
    8. Marcin Byzdra
    9. Andrzej Jarzynka
    10. Jakub Wręga

III Końskowola

1. Mariusz Harmasz (kapitan)
2. Kacper Kozak
3. Michał Murat
4. Adrian Rusek
5. Kacper Grochal
6. Piotr Skwarek
7. Przemysław Król
8. Tomasz Próchniak
9. Jacek Piela

IV Powiat Puławski

1. Kamil Nastaj (kapitan)
2. Michał Furtak
3. Emil Kozak
4. Marcin Olender
5. Maciej Korczak
6. Dariusz Kalbarczyk
7. Ilona Czosnyka
8. Ewa Piotrowska
9. Olga Wójtowicz
10. Jakub Niedziela

V CKM Czarni Karmanowice

  1. Michał Dobrowolski (kapitan)
    2. Przemysław Gawda
    3. Sebastian Kuzioła
    4. Kamil Dysput
    5. Milena Gawda
    6. Mateusz Telej
    7. Marcin Olbrys
    8.  Piotr Oroń

VI Cina Squad

  1. Vasyliev Vitalii (kapitan)
    2. Voitko Vadym
    3. Vozniuk Valentyn
    5. Shvets Kostiantyn
    6. Sviatoslav Storoshytskyi
    7. Kriazheva Anastasiia
    8. Buryi Serhii
    9. Pushkarskyi Ivan
    10. Donets Yevhenii
  

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2020

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2018/2019

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2017/2018

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2016/2017

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2015/2016

>>> KLEM-LIGA – SEZON 2014/2015