Klem – Liga

KLEM-LIGA „6”

 

KLEM-LIGA czyli Lokalna Liga Piłki Siatkowej jest organizowana  i prowadzona przez „UKS Klementovia” w/g niżej zamieszczonego regulaminu:

Regulamin KLEM-LIGI>>> Czytaj regulamin

Do 6-tej edycji rozgrywek sezon 2019/2020 zgłosiło się 8 drużyn. Rozgrywki są dofinansowane przez Urząd Gminy Kurów.

Terminarz I rundy >>> czytaj

Harmonogram 2 kolejki:

Gumisie – Team Kurów 3-1 (21-25, 25-6, 25-22, 25-21)

Ostatnie Odliczanie – LaVidaLoca 1-3 (18-25, 25-20, 17-25, 22-25)

???  Strong Klem – FC Cieciorka

??? CKM Czarni Karmanowice – KW Gloria Victis

Tabela po 2 kolejce:

MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY Punkty Sety (zdobyte-stracone) Małe punkty(zdobyte-stracone) Ilość meczy
1. LAVIDALOCA 6 6-2 189-152 2
 2. GUMISIE 5 6-3 194-152 2
 3. STRONG KLEM 3 3-1 98-78 1
 4. FC CIECIORKA 3 3-1 94-86 1
5. OSTATNIE ODLICZANIE 1 3-6 185-208 2
6. KW GLORIA VICTIS 0 1-3 86-94 1
7. CKM CZARNI KARMANOWICE 0 1-3 78-98 1
8. TEAM KURÓW 0 2-6 150-190 2

Harmonogram 1 kolejki:

Strong Klem – CKM Czarni Karmanowice 3-1 (25-12, 23-25, 25-21, 25-20)

Ostatnie Odliczanie – Gumisie 2-3 (20-25, 19-25, 25-23, 27-25, 12-15)

Team Kurów – LaVidaLoca 1-3 (17-25, 25-19, 17-25, 17-25)

 FC Cieciorka – KW Gloria Victis 3-1 (18-25, 25-20, 25-17, 26-24)

Tabela po 1 kolejce:

MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY Punkty Sety (zdobyte-stracone) Małe punkty(zdobyte-stracone) Ilość meczy
1. STRONG KLEM 3 3-1 98-78 1
 2. LAVIDALOCA 3 3-1 94-76 1
 3. FC CIECIORKA 3 3-1 94-86 1
 4. GUMISIE 2 3-2 113-103 1
5. OSTATNIE ODLICZANIE 1 2-3 103-113 1
6. KW GLORIA VICTIS 0 1-3 86-94 1
7. TEAM KURÓW 0 1-3 76-94 1
8. CKM CZARNI KARMANOWICE 0 1-3 78-98 1

 


 
KLEM-LIGA „6”
Lista startowa
I STRONG KLEM
1.Katarzyna Jarzynka
2.Piotr Dytkowski
3. Wojciech Witkowski (kapitan)
4. Wojciech Wręga
5. Marcin Byzdra
6. Sebastian Wójciak
7. Andrzej Jarzynka
8. Mateusz Wręga
9. Krystian Bartuzi
10. Paweł Kolibski
II CKM CZARNI KARMANOWICE
1.Przemysław Gawda (kapitan)
2. Michał Dobrowolski
3. Kamil Dysput
4. Paweł Dysput
5. Bartłomiej Migdal
6. Sebastian Kuzioła
7. Mateusz Telej
III OSTATNIE ODLICZANIE
1.Jakub Wrzesiński (kapitan)
2. Bartosz Kozak
3. Krystian Kałdonek
4. Daniel Kruk
5. Kamil Gawlik
6. Katarzyna Kruk
7. Monika Rodzik
8. Natalia Śmich
9. Paweł Stasiak
10. Marcin Wręga
IV GUMISIE
1. Julia Kruk (kapitan)
2. Justyna Niezabitowska
3. Jakub Samiec
4.Patryk Kęsik
5. Kamil Kruk
6. Piotr Matyjaszek
7. Piotr Mazur
8. Kacper Poniatowski
9. Tomasz Kędra
V TEAM KURÓW

1. Sebastian Tkaczyk
2. Olek Janicki
3. Michał Janczak
4. Krystian Jabłoński
5. Oliwia Chrzan
6. Małgorzata Michalska
7. Magdalena Bockowska
8. Ola Kula
9. Angelika Kopińska
10. Anna Wyskwar

VI LAVIDALOCA

1. Daniel Kowalik (kapitan)
2. Norbert Siedlecki
3. Tomasz Ciotucha
4. Jarosław Kowalik
5. Mariusz Harmasz
6. Damian Rodzik
7. Michał Murat
8. Patryk Abramek
9. Bartłomiej Kozak

VII KW GLORIA VICTIS

1. Michał Tarkowski (kapitan)
2. Jakub Tarkowski
3. Karol Grykałowski
4. Adrian Bieniek
5. Julia Ścibior
6. Ewa Samorek
7. Albert Samorek
8. Przemysław Robak

VIII FC CIECIORKA

1. Mateusz Koniarz (kapitan)
2. Mateusz Styczyński
3. Paweł Babut
4. Bartosz Kozak
5. Łukasz Miazga
6. Arkadiusz Madejek
7. Mateusz Rogala
8. Mateusz Hernas

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2018/2019

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2017/2018

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2016/2017

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2015/2016

>>> KLEM-LIGA – SEZON 2014/2015