KLEMENTOVIA

Klem – Liga

KLEM-LIGA „10”

KLEM-LIGA czyli Lokalna Liga Piłki Siatkowej jest organizowana  i prowadzona przez „UKS Klementovia” w/g niżej zamieszczonego regulaminu:

Regulamin KLEM-LIGI>>> Czytaj regulamin

Do 10 edycji rozgrywek sezon 2023 zgłosiło się 7 drużyn.
Rozgrywki odbywają się przede wszystkim dzięki społecznej pracy członków Zarządu UKS Klementovia oraz wsparciu z Urzędu Gminy Kurów.

Terminarz I i II rundy >>> czytaj

Runda rewanżowa

Wyniki 14 ostatniej kolejki:

KS Volley Piątek – Cina Prime Squad  3-0 (25-6, 25-17, 25-11)

Strong Klem – Lacosanostra 0-3 (13-25, 19-25, 22-25)

Volley Dziki – Powiat Puławski 1-3 (14-25, 14-25, 25-22, 17-25)

pauzuje CKM Czarni Karmanowice

Tabela po 14 ostatniej kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA 3436-61026-77012
2.KS VOLLEY PIĄTEK3132-121015-94112
 3.POWIAT PUŁAWSKI2427-18915-84112
 4.CKM CZARNI KARMANOWICE1519-24895-99612
 5.STRONG KLEM1418-23866-91212
 6.CINA PRIME SQUAD46-34690-96412
 7.VOLLEY DZIKI412-35863-1107

12

Wyniki 13 kolejki:

Powiat Puławski – KS Volley Piątek 1-3 ( 19-25, 21-25, 25-19, 23-25)

Volley Dziki – Strong Klem 0-3 (16-25, 17-25, 19-25)

Lacosanostra – CKM Czarni Karmanowice 3-0 (25-17, 25-19, 25-10)

pauzuje Cina Prime Squad

Tabela po 13 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA 3133-6951-71611
2.KS VOLLEY PIĄTEK2829-12940-90711
 3.POWIAT PUŁAWSKI2124-17818-77111
 4.CKM CZARNI KARMANOWICE1519-24895-99612
 5.STRONG KLEM1418-20812-83711
 6.CINA PRIME SQUAD46-31656-88911
 7.VOLLEY DZIKI411-32793-1010

11

Wyniki 12 kolejki:

Strong Klem – KS Volley Piątek 1-3 (20-25, 23-25, 25-21, 28-30)

Lacosanostra – Cina Prime Squad 3-1 (25-18, 25-19, 24-26, 25-15)

CKM Czarni Karmanowice – Volley Dziki 3-1 (22-25, 25-13, 25-15, 25-18)

pauzuje Powiat Puławski

Tabela po 12 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA 2830-6867-67010
2.KS VOLLEY PIĄTEK2526-11846-71810
 3.POWIAT PUŁAWSKI2123-13729-69610
 4.CKM CZARNI KARMANOWICE1519-21849-92111
 5.STRONG KLEM1115-20737-78510
 6.CINA PRIME SQUAD46-31656-88911
 7.VOLLEY DZIKI411-29741-935

10

Wyniki 11 kolejki:

KS Volley Piątek – Lacosanostra 2-3 (20-25, 25-20, 26-28, 26-24, 10-15)

Volley Dziki – Cina Prime Squad 3-2 (25-22, 21-25, 21-25, 25-21, 15-13)

Powiat Puławski – CKM Czarni Karmanowice 3-1 (25-11, 23-25, 25-19, 25-19)

pauzuje Strong Klem

Tabela po 11 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA2527-5768-5929
2.KS VOLLEY PIĄTEK2223-10745-6229
 3.POWIAT PUŁAWSKI2123-13729-69610
 4.CKM CZARNI KARMANOWICE1216-20752-85010
 5.STRONG KLEM1114-17641-6849
 6.CINA PRIME SQUAD45-28578-79010
 7.VOLLEY DZIKI410-26670-838

9

Wyniki 10 kolejki:

Volley Dziki – KS Volley Piątek 1-3 (18-25, 11-25, 25-23, 19-25)

Strong Klem – CKM Czarni Karmanowice 0-3 (22-25, 23-25, 20-25)

Powiat Puławski – Cina Prime Squad 3-0 (25-4, 25-12, 25-16)

Tabela po 10 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA2324-3656-4858
2.KS VOLLEY PIĄTEK2121-7638-5108
 3.POWIAT PUŁAWSKI1820-12631-6219
 4.CKM CZARNI KARMANOWICE1215-17678-7529
 5.STRONG KLEM1114-17641-6849
 6.CINA PRIME SQUAD33-25472-6839
 7.VOLLEY DZIKI27-24563-732

8

Wyniki 9 kolejki:

CKM Czarni Karmanowice – KS Volley Piątek 0-3 (16-25, 16-25, 13-25)

Strong Klem – Cina Prime Squad 3-0 (25-18, 25-20, 25-17)

Lacosanostra – Powiat Puławski 3-0 (25-21, 25-15, 25-17)

pauzuje Volley Dziki

Tabela po 9 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA2324-3656-4858
2.KS VOLLEY PIĄTEK1818-6540-4377
 3.POWIAT PUŁAWSKI1517-12556-5898
 4.STRONG KLEM1114-14576-6098
 5.CKM CZARNI KARMANOWICE912-17603-6878
 6.CINA PRIME SQUAD33-22446-6088
 7.VOLLEY DZIKI26-21490-634

7

Wyniki 8 kolejki:

CKM Czarni Karmanowice – Cina Prime Squad 3-0 (25-18, 25-17, 25-17)

Lacosanostra – Volley Dziki 3-0 (25-21, 25-11, 25-12)

Strong Klem – Powiat Puławski 0-3 (15-25, 20-25, 17-25)

pauzuje KS Volley Piątek

Tabela po 8 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1. LACOSANOSTRA 2021-3581-4327
2.KS VOLLEY PIĄTEK1515-6465-3926
 3.POWIAT PUŁAWSKI1517-9556-5147
 4.CKM CZARNI KARMANOWICE912-14558-6127
 5.STRONG KLEM811-14501-5547
 6.CINA PRIME SQUAD33-19391-5337
 7.VOLLEY DZIKI26-21490-634

7

7 kolejka:

Lacosanostra – Strong Klem 3-0 (25-9, 25-8, 25-17)

Powiat Puławski – KS Volley Piątek 1-3 (23-25, 25-18, 22-25, 17-25) 

Volley Dziki – Powiat Puławski 2-3 (27-25, 25-20, 12-25, 15-25, 6-15)

pauzuje CKM Czarni Karmanowice

Tabela po 7 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA1718-3506-3886
 2.KS VOLLEY PIĄTEK1515-6465-3926
 3.POWIAT PUŁAWSKI1214-9481-4626
 4.STRONG KLEM811-11449-4796
 5.CKM CZARNI KARMANOWICE69-14483-5606
 6.CINA PRIME SQUAD33-16339-4586
 7.VOLLEY DZIKI26-18446-5596

6 kolejka:

Cina Prime Squad – KS Volley Piątek 0-3 (6-25, 15-25, 15-25)

Strong Klem – Volley Dziki 3-0 (25-19, 27-25, 25-15)

Lacosanostra – CKM Czarni Karmanowice 3-1 (25-22, 16-25, 25-14, 25-19)

pauzuje Cina Prime Squad

Tabela po 6 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA1415-3431-3545
 2.KS VOLLEY PIĄTEK1212-5375-3055
 3.POWIAT PUŁAWSKI1011-7371-3695
 4.STRONG KLEM811-8415-4045
 5.CKM CZARNI KARMANOWICE69-14483-5606
 6.CINA PRIME SQUAD33-16339-4586
 7.VOLLEY DZIKI14-15361-4495

Wyniki 5 kolejki:

Lacosanostra – Cina Prime Squad 3-0 (25-16, 25-15, 25-13)

Strong Klem – KS Volley Piątek 1-3 (25-13, 18-25, 25-27, 12-25)

CKM Czarni Karmanowice – Volley Dziki 3-2 (25-18, 18-25, 17-25, 25-21, 15-7)

pauzuje Powiat Puławski

Tabela po 5 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA1112-2342-2744
 2.POWIAT PUŁAWSKI1011-4371-2944
 3.KS VOLLEY PIĄTEK99-5301-2704
 4.CKM CZARNI KARMANOWICE68-11403-4795
 5.STRONG KLEM58-8338-3454
 6.CINA PRIME SQUAD33-13303-3835
 7.VOLLEY DZIKI14-12302-3724

Wyniki 4 kolejki:

Lacosanostra – KS Volley Piątek 3-0 (25-11, 25-22, 25-13)

Cina Prime Squad – Volley Dziki 3-1 (25-17, 25-23, 22-25, 25-15)

CKM Czarni Karmanowice – Powiat Puławski  0-3 (23-25, 23-25, 16-25)

pauzuje Strong Klem

Tabela po 4 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.POWIAT PUŁAWSKI1011-4371-2944
 2.LACOSANOSTRA89-2267-2303
 3.KS VOLLEY PIĄTEK66-4221-1903
 4.STRONG KLEM57-5258-2553
 5.CKM CZARNI KARMANOWICE45-9286-3204
 6.CINA PRIME SQUAD33-10259-3074
 7.VOLLEY DZIKI02-9206-2723

Wyniki 3 kolejki:

KS Volley Piątek – Volley Dziki 3-1 (25-27, 25-10, 25-13, 25-19)

CKM Czarni Karmanowice – Strong Klem 2-3 (18-25, 25-23, 22-25, 25-23, 12-15)

Cina Prime Squad – Powiat Puławski 0-3 (17-25, 16-25, 11-25)

pauzuje Lacosanostra

Tabela po 3 kolejce:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.POWIAT PUŁAWSKI78-4296-2323
 2.KS VOLLEY PIĄTEK66-1175-1152
 3.LACOSANOSTRA56-2192-1842
 4.STRONG KLEM57-5258-2553
 5.CKM CZARNI KARMANOWICE45-6224-2453
 6.VOLLEY DZIKI01-6126-1752
 7.CINA PRIME SQUAD00-9162-2273

Wyniki 2 kolejki:

KS Volley Piątek – CKM Czarni Karmanowice 3-0 (25-13, 25-14, 25-19)

Cina Prime Squad – Strong Klem 0-3 (14-25, 21-25, 24-26)

Powiat Puławski – Lacosanostra 2-3 (25-13, 29-31, 35-33, 23-25, 15-17)

Pauzuje Volley Dziki

Tabela po 2  kolejce:

 
MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA56-2192-1842
 2.POWIAT PUŁAWSKI 45-4221-1882
 3.KS VOLLEY PIĄTEK33-075-461
 4.STRONG KLEM34-3147-1532
 5.CKM CZARNI KARMANOWICE33-3122-1342
 6.VOLLEY DZIKI00-357-751
 7.CINA PRIME SQUAD00-6118-1522

Wyniki 1 kolejki:

CKM Czarni Karmanowice – Cina Prime Squad 3-0 (25-14, 26-24, 25-21)

Lacosanostra – VolleyDziki 3-0 (25-20, 25-17, 25-20)

Strong Klem – Powiat Puławski 1-3 (25-19, 10-25, 18-25, 18-25)

Pauzuje: KS Volley Piątek

Tabela po 1  kolejce:
 
MIEJSCENAZWA DRUŻYNYPunktySety (zdobyte-stracone)Małe punkty(zdobyte-stracone)Ilość meczy
1.LACOSANOSTRA33-075-571
 2.CKM CZARNI KARMANOWICE33-076-591
 3.POWIAT PUŁAWSKI 33-194-711
 4.STRONG KLEM01-371-941
 5.KS VOLLEY PIĄTEK00-00-00
 6.CINA PRIME SQUAD00-359-761
 7.VOLLEYDZIKI00-357-751
 KLEM-LIGA „10”
Lista startowa

I Lacosanostra

  1. Kamil Kruk (kapitan)
    2. Julia Kruk
    3. Aleksandra Wieleba
    4. Łukasz Wieleba
    5. Piotr Matyjaszek
    6. Ivan Ruban
    7. Andrii Kuryliuk
    8. Konrad Makarewicz
    9. Konrad Pawlik
    10. Adrian Goljanek

II Strong Klem

1. Wojciech Wręga(kapitan)
2. Andrzej Jarzynka
3. Mateusz Wręga
4. Aleksander  Janicki
5. Robert Pecio
6. Kuba Nowocień
7. Katarzyna Jarzynka
8. Marcin Byzdra
9. Dariusz Sagan
10. Valeriia Zabolotna

III VolleyDziki

  1. Jakub Wręga (kapitan)
    2. Karina Kowalkowska
    3. Malwina Czajkowska
    4. Magdalena Banaś
    5. Jakub Kobus
    6. Mikołaj Głos
    7. Nikodem Wyskwar
    8. Adam Koter 
    9. Kacper Paprota

    10. Kacper Lis

IV Powiat Puławski

1. Kamil Nastaj (kapitan)
2. Michał Furtak
3. Emil Kozak
4. Piotr Skwarek
5. Maciej Korczak
6. Dariusz Kalbarczyk
7. Ilona Czosnyka
8. Ewa Piotrowska
9. Olga Wójtowicz
10. Jakub Niedziela

V CKM Czarni Karmanowice

  1. Michał Dobrowolski (kapitan)
    2. Przemysław Gawda
    3. Sebastian Kuzioła
    4. Kamil Dysput
    5. Milena Gawda
    6. Mateusz Telej
    7. Marcin Olbrys
    8.  Piotr Oroń
    9. Patrycja Stadnicka
    10. Dawid Kłos

VI Cina Prime Squad

  1. Vitalii Vasyliev (kapitan)
    2. Sviatoslav Storoshytskyi
    3. Mykyta Zayika
    4. Yevhenii Donets
    5. Kira Ponomarenko
    6. Yevheniia Stasieva
    7. Andrii Siryk
    8. Tymofii Ovsiuk
    9. Timur Kolomiiets

VII KS Volley Piątek

  1.  Michał Pawłowski (kapitan)
  2. Kamila Cyfra
  3. Szymon Wręga
  4. Tomasz Skowronek
  5. Jarek Stasiak
  6. Kamil Płowaś
  7. Adam Podkościelny
  8. Bartek Osuch
  9. Karol Szymanek
  10. Mateusz  Jedrys
 

>>>KLEM-LIGA 9 – SEZON 2023 

 

>>>KLEM-LIGA 6 – SEZON 2020

>>>KLEM-LIGA 5- SEZON 2018/2019

>>>KLEM-LIGA 4- SEZON 2017/2018

>>>KLEM-LIGA 3- SEZON 2016/2017

>>>KLEM-LIGA 2- SEZON 2015/2016

>>> KLEM-LIGA 1 – SEZON 2014/201