KLEMENTOVIA

KLEM LIGA „7” 2021/2022

KLEM-LIGA „7”

KLEM-LIGA czyli Lokalna Liga Piłki Siatkowej jest organizowana  i prowadzona przez „UKS Klementovia” w/g niżej zamieszczonego regulaminu:

Regulamin KLEM-LIGI>>> Czytaj regulamin

Do 7-tej edycji rozgrywek sezon 2021 zgłosiło się 6 drużyn. Rozgrywki są dofinansowane przez Urząd Gminy Kurów.

Terminarz I rundy >>> czytaj

Wyniki 10 kolejki:

Lacosanostra – Vitalii Team 3-0 (25-15, 25-17, 25-16)

Strong Klem – Team 300-sta 3-0 (25-21, 25-17, 25-17)

Lavidaloca – CKM Czarni Karmanowice 3-0 (25-11, 26-24, 25-16)

Tabela po 10 ostatniej kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA 25 28-10 885-725 10

2.

STRONG KLEM

25

27-10 868-741 10

3.

LAVIDALOCA

19

26-16 936-806 10

4.

TEAM 300-STA

11

15-21 711-744 10

5.

CKM CZARNI KARMANOWICE

9

12-21 676-747 10

6.

VITALII TEAM

0

0-30 462-850 10

Wyniki 9 kolejki:

VITALII TEAM – TEAM 300 0-3 (17-25, 22-25, 10-25)

STRONG KLEM – CKM CZARNI KARMANOWICE 3-0 (25-14, 25-17, 25-17)

LAVIDALOCA – LACOSANOSTRA 2-3 (25-21, 17-25, 17-25, 25-23, 11-15)

Tabela po 9 kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA 22 25-10 810-677 9

2.

STRONG KLEM

22

24-10 793-686 9

3.

LAVIDALOCA

16

23-16 858-753 9

4.

TEAM 300-STA

11

15-18 656-669 9

5.

CKM CZARNI KARMANOWICE

9

12-18 623-669 9

6.

VITALII TEAM

0

0-27 414-775 9

Wyniki 8 kolejki:

Vitalii Team – Lavidaloca 0-3 (8-25, 19-25, 15-25)

Lacosanostra – Strong Klem 1-3 (23-25, 27-25, 13-25, 17-25)

CKM Czarni Karmanowice – Team 300-sta 3-0 (28-26, 25-23, 25-22)

Tabela po 8 kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA 20 22-8 701-582 8

2.

STRONG KLEM

19

21-10 718-638 8

3.

LAVIDALOCA

15

21-13 763-644 8

4.

CKM CZARNI KARMANOWICE

9

12-15 575-594 8

5.

TEAM 300-STA

8

12-18 581-620 8

6.

VITALII TEAM

0

0-24 369-700 8

Wyniki 7 kolejki:

Lacosanostra – CKM Czarni Karmanowice 3-1 (25-16, 25-13, 21-25, 25-14)

Strong Klem – Vitalii Team 3-0 (25-17, 25-21, 25-18)

Lavidaloca – Team 300-sta 3-2 (25-18, 22-25, 25-13, 24-26, 15-13)

Tabela po 7 kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA 20 21-5 621-482 7

2.

STRONG KLEM

16

18-9 618-558 7

3.

LAVIDALOCA

12

18-13 688-602 7

4.

TEAM 300-STA

8

12-15 510-542 7

5.

CKM CZARNI KARMANOWICE

6

9-15 497-523 7

6.

VITALII TEAM

0

0-21 327-625 7

Wyniki 6 kolejki:

Team 300-sta – Lacosanostra 1-3 (26-24, 17-25, 20-25, 15-25)

Vitalii Team – CKM Czarni Karmanowice 0-3 (15-25, 12-25, 18-25)

Strong Klem – Lavidaloca 3-1 (25-16, 25-14, 16-25, 25-20)

Tabela po 6 kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA 17 18-4 525-414 6

2.

STRONG KLEM

13

15-9 543-500 6

3.

LAVIDALOCA

10

15-11 577-507 6

4.

TEAM 300-STA

7

10-12 415-431 6

5.

CKM CZARNI KARMANOWICE

6

8-12 429-427 6

6.

VITALII TEAM

0

0-18 269-550 6

Wyniki 5 kolejki:

LACOSANOSTRA – VITALII TEAM 3-0 (25-8, 25-17, 25-14)

CKM CZARNI KARMANOWICE – LAVIDALOCA 1-3 (12-25, 25-22, 21-25, 17-25)

TEAM 300 – STRONG KLEM 1-3 (16-25, 25-21, 22-25, 22-25)

Tabela po 5 kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA 14 15-3 426-336 5

2.

LAVIDALOCA

11

14-8 502-432 5

3.

STRONG KLEM

10

12-8 452-425 5

4.

TEAM 300-STA

7

9-9 337-332 5

5.

CKM CZARNI KARMANOWICE

3

5-12 354-382 5

6.

VITALII TEAM

0

0-15 224-475 5

Wyniki 4 kolejki:

VITALII TEAM – TEAM 300 0-3 (19-25, 16-25, 22-25)

STRONG KLEM – CKM CZARNI KARMANOWICE 3-1 (17-25, 25-14, 26-24, 25-20)

LAVIDALOCA – LACOSANOSTRA 2-3 (25-20, 25-18, 20-25, 23-25, 13-15)

Tabela po 4 kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA 11 12-3 351–297 4

2.

LAVIDALOCA

8

11-7 404-357 4

3.

STRONG KLEM

7

9-7 356-340 4

4.

TEAM 300-STA

7

8-6 209-236 4

5.

CKM CZARNI KARMANOWICE

3

4-9 279-285 4

6.

VITALII TEAM

0

0-12 185-400 4

Wyniki 3 kolejki:

TEAM 300 – CKM CZARNI KARMANOWICE 3-0 (26-24, 27-25, 25-16)

STRONG KLEM – LACOSANOSTRA 1-3 (19-25, 25-23, 19-25, 15-25)

LAVIDALOCA – VITALII TEAM 3-0 (25-16, 25-12, 25-18)

Tabela po 3 kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA

9

9-1 248–190 3

2.

LAVIDALOCA

7

9-4 298-254 3

3.

STRONG KLEM

4

6-6 263-257 3

4.

TEAM 300-STA

4

5-6 232-286 3

5.

CKM CZARNI KARMANOWICE

3

3-6 196-192 3

6.

VITALII TEAM

0

0-9 128-225 3

Wyniki 2 kolejki:

TEAM 300 – LAVIDALOCA 2-3 (22-25, 20-25, 25-20, 25-22, 6-15)

STRONG KLEM – VITALII TEAM 3-0 (25-19, 25-16, 25-8)

LACOSANOSTRA – CKM CZARNI KARMANOWICE 3-0 (25-16, 25-20, 25-20)

Tabela po 2 kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

LACOSANOSTRA

6

6-0 150–112 2

2.

LAVIDALOCA

4

6-4 223-212 2

3.

STRONG KLEM

4

5-3 185-159 2

4.

CKM CZARNI KARMANOWICE

3

3-3 131-114 2

5.

TEAM 300-STA

1

2-6 154-182 2

6.

VITALII TEAM

0

0-6 82-150 2

Wyniki 1 kolejki :

LAVIDALOCA – STRONG KLEM 3-2 (20-25, 28-26, 25-16, 23-25, 20-18)

TEAM 300 – LACOSANOSTRA 0-3 (16-25, 20-25, 20-25)

VITALII TEAM – CKM CZARNI KARMANOWICE 0-3 (10-25, 15-25, 14-25)

Tabela po 1 kolejce: 

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Sety zd-str Małe pkt

Ilość meczy

1.

CKM CZARNI KARMANOWICE

3

3-0 75-39 1

2.

LACOSANOSTRA

3

3-0 75-56 1

3.

LAVIDALOCA

2

3-2 116-110 1

4.

STRONG KLEM

1

2-3 110-116 1

5.

TEAM 300-STA

0

0-3 56-75 1

6.

VITALII TEAM

0

0-3 39-75 1

 
KLEM-LIGA „7”
Lista startowa
I. LaVidaLoca
1. Daniel Kowalik (kapitan)
2. Norbert Siedlecki
3. Tomasz Ciotucha
4. Jarosław Kowalik
5. Mariusz Harmasz
6. Damian Rodzik
7. Michał Murat
8. Krzysztof Rodzik
9. Tomasz Próchniak
10.Korczak Maciej
IV. CKM CZARNI KARMANOWICE
1. Michał Dobrowolski (kapitan)
2. Przemysław Gawda

3. Kamil Dysput
4. Paweł Dysput
5. Sebastian Kuzioła
6. Mateusz Telej
7. Konstantyn Ścibior
8. Bartłomiej Migdal
9.  Marcin Olbrys
10.
II. LaCosaNostra
1. Kamil Kruk (kapitan)
2. Daniel Kruk
3. Julia Kruk
4. Piotr Matyjaszek
5. Mateusz Matyjaszek
6. Aleksandra Wieleba
7. Konrad Pawlik
8. Michał Siemionek
9. Łukasz Wieleba
10. Konrad Makarewicz
V. TEAM 300-STA
1. Janicki Aleksander (kapitan)
2. Tkaczyk Sebastian
3. Jabłoński Krystian
4. Jańczak Michał
5. Kopińska Angelika
6. Chrzan Oliwia
7. Baćkowska Magdalena
8. Kula Aleksandra
9. Nowocień Kuba
10. Stróżek Filip
III. STRONG KLEM
1. Wojciech Witkowski (kapitan)
2. Andrzej Jarzynka
3. Katarzyna Jarzynka
4. Wojciech Wręga
5. Mateusz Wręga
6. Marcin Byzdra
7. Robert Pecio
8. Szymon Wręga
9. Magdalena Mikos
10. Krystian Bartuzi
 VI VITALII TEAM
1. Vasyliev Vitalii (kapitan)
2. Voitko Vadym
3. Vozniuk Valentyn
4. Plużnik Anton
5. Shvets Kostia
6. Kobzieva Sonia
7. Kriazheva Nastya
8. Pazunka Bogdan
9. Valeriia Shevchenko
10. Kofanov Daniel

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2020

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2018/2019

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2017/2018

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2016/2017

>>>KLEM-LIGA – SEZON 2015/2016

>>> KLEM-LIGA – SEZON 2014/2015