1 kolejka KLEM-LIGI „6” pełna emocji

4 marca 2020 r. rozpoczęły się rozgrywki Lokalnej Ligi Siatkówki pod nazwą KLEM-LIGA „6”. Nowy sezon otworzył mecz Strong Klem – CKM Czarni Karmanowice. Poza pierwszym setem mecz był niezwykle wyrównany, a o końcowym sukcesie „strongów” 3-1 zadecydowało doświadczenie drużyny. Drugi mecz pomiędzy Gumisiami i Ostatnim Odliczaniem miał jeszcze więcej dramaturgii bowiem Gumisie prowadziły już 2-0 jednak w tym momencie rozpoczęło się „ostatnie odliczanie” i po kolejnych 40 minutach mieliśmy wynik 2-2. O wszystkim zadecydował tie-break w którym 2 punkty powędrowały do Gumisiów, natomiast 1 punkt do Ostatniego Odliczania. W trzecim meczu obrońcy tytułu LaVidaLoca z kłopotami wygrali 3-1 z najmłodszą drużyną ligi Team Kurów, a stratę seta można traktować w kategorii największej niespodzianki kolejki. Jak widać KLEM-LIGA jest w tym roku niezwykle wyrównana i zapowiada się interesująca rywalizacja o mistrzostwo. 11 marca 2020 r. odbędzie się ostatni mecz 1 kolejki w którym KW Gloria Victis zmierzy się z FC Cieciorka.