III kolejka KLEM-LIGI”2″ 2015-12-02

III kolejka KLEM-LIGI”2″ 2015-12-02

Harmonogram 3 kolejki Klem-Ligi w dniu 02.12.2015r.

16.45-17.45 CYCU i SPÓŁKA – PGE GLADIATORZY

17.45-18.45 EUPHORIA – LADIE’S TEAM

Rozgrzewka od 16.30

==================================================================================================

Sensacyjny punkt dla Ladie’s w pojedynku z faworyzowaną Euphorią, dzielna postawa Cycu i Spółki z liderem PGE Gladiatorami!

W dniu 02 grudnia 2015r. rozegrano 3 kolejkę Klem-Ligi”2″.

Drużyna Cycu i Spółka zmierzyła się z faworyzowaną drużyną PGE Gladiatorzy. Pierwszy set potwierdził dominację Gladiatorów (5-25). Należy pochwalić jednak postawę „Cycu Team” : w drugim i trzecim secie zagrali bardzo dobrze w obronie. Bezbłędnie zagrywkę odbierali Marcin Wręga i Jakub Kusy, a blokami popisali się Bartosz Kozak i Krystian Kałdonek. Mimo porażki, był to najlepszy mecz drużyny Cycu i Spółka w tegorocznych rozgrywkach.

W drugim meczu zmierzyły się drużyny Ladie’s Team z Euphorią. Dwa pierwsze sety należały zdecydowanie do Euphorii. Doskonałe serwisy w wykonaniu całej drużyny odrzucił Ladie’s od siatki, a świetne ataki w wykonaniu Damiana Rodzika i Tomasza Ciotuchy oraz Marcina Olbrysia zadecydowały o łatwym zwycięstwie Euphorii w dwóch pierwszych setach. W trzecim secie meczu nastąpił niespodziewany zwrot akcji: Ladie’s przejęły kontrolę nad meczem. Świetny odbiór zagrywki przez Joannę Eciak i Katarzynę Kruk, perfekcyjne rozgrywanie przez Agnieszkę Rusinek i Marlenę Kozak oraz fantastyczne ataki z pierwszej i drugiej linii nowego zawodnika Ladie’s, Kamila Kruka, zadecydowały o zwycięstwie ich drużyny w dwóch kolejnych setach. W tie-breaku, grającej z dużym poświęceniem i determinacją drużynie Ladie’s, niestety zabrakło sił co skrupulatnie wykorzystała doświadczona drużyna Euphorii wygrywając go 15 do 5.