Lacosanostra w opałach w meczu z Team 300-sta w 3 kolejce KLEM-LIGI „8”

Mistrzowie KLEM-LIGI „7” musieli wejść na wyżyny swoich umiejętności aby wygrać 3-1 z Team 300-sta. Gdyby nie 2 sety, które pomimo piłek setowych zostały przegrane przez młodzież z Kurowa na przewagi, moglibyśmy mówić o sensacji kolejki, a być może i całej ligi. Wzmocniony Team 300-sta o rozgrywającego Adama Podkościelnego był w tym meczu drużyną kompletną. Wygrana w 3 secie 25-15 pokazuje duży potencjał czwartej drużyny poprzedniego sezonu. Ostatecznie Lacaosanostra zgarnęłą 3 punkty ale kolejna drużyna „nadgryzła” mistrzów pokazując, że każdy może wygrać w KLEM-LIDZE z każdym. W drugim meczu 3 kolejki nieoczekiwanie młodzi Ukraińcy zmusili CKM Czarnych Karmanowice do dużego wysiłku, a wyniki 2 i 3 seta do 22 i 21 nie przynoszą wstydu. Czarni zgodnie z planem zgarnęli 3 punkty i wskoczyli na miejsce medalowe w ligowej tabeli. W trzecim meczu Strong Klem niespodziewanie łatwo uporał się z Chudymi Bykami 3-0. W meczu tym warty odnotowania jest nowy rekord ligi pod względem wykonanych zagrywek pod rząd. Marcin Byzdra z Strong Klem w trzecim secie wszedł na zagrywkę przy wyniku 2-1, a zszedł gdy na tablicy widniał wynik 19-1. Wykonanie 17 zagrywek jest czymś niespotykanym i świadczy o dużym opanowaniu zawodnika liderów KLEM-LIGI. Oczywiście w osiągnieciu takiego wyniku pomógł cały zespół, który po trzech kolejkach nie stracił jeszcze seta.