3 kolejka KLEM-LIGI. Strong Klem, Lavidaloca i Gumisie niepokonani.

3 kolejka KLEM-LIGI. Strong Klem, Lavidaloca i Gumisie niepokonani.

18 czerwca 2020 roku wznowiliśmy rozgrywki KLEM-LIGI „6”. W pierwszym meczu 3 kolejki Team Kurów był bardzo bliski sprawienia sensacji i wygrania z Ostatnim Odliczaniem. Przy pewnym prowadzeniu 2-0 w trzecim secie młodzież z Kurowa trochę odpuściła mocne ataki i potężną zagrywkę co skrzętnie wykorzystali absolwenci ZSA, którzy występowali w mocno rezerwowym składzie i zdołali wygrać tego seta. W kolejnych 2 setach gra wyglądała podobnie. Kilka punktów przewagi Ostatniego Odliczania i heroiczny pościg młodzieży z Kurowa. Ostatecznie ekipa Krystiana Kałdonka zwyciężyła 3-2  z Team Kurów. Co ciekawe MVP meczu została jedna z dwóch dziewcząt występujących w tym meczu Oliwia Chrzan autorka 13 zagrywek pod rząd w 1 secie.

W meczu  pomiędzy Lavidaloca i CKM Czarni Karmanowice, obrońcy tytułu gładko wygrali 3-0. Mecz z pewnością byłby bardziej wyrównany gdyby Czarni grali w podstawowym składzie. Lavidaloca natomiast wystąpiła w swoim najmocniejszym składzie z rezerwą co świadczy o profesjonalnym podejściu do rozgrywek.

Podobny przebieg miał mecz Strong Klem – KW Gloria Victis w którym liderzy aktualnych rozgrywek pewnie pokonali osłabioną ekipę absolwentów Niepublicznego Gimnazjum w Klementowicach 3-0.   Tym samym po 3 kolejkach mamy 3 drużyny, które nie zaznały jeszcze goryczy porażki a są to nieoczekiwani liderzy Strong Klem, mistrzowie poprzedniego sezonu Lavidaloca i Gumisie.