Strong Klem wygrywa z liderem w 8 kolejce KLEM-LIGI

Do niespodzianki doszło w starciu Lacosanostry z Strong Klem w 8 kolejce KLEM-LIGI. Osłabiony lider rozgrywek nie sprostał doświadczonym strongom i dość nieoczekiwanie przegrał 1-3. Pierwsze dwa sety to walka punkt za punkt i wyniki 23-25 oraz 27-25. W trzecim i czwartym secie przewaga strongów była już widoczna wobec czego Strong Klem zgarnął komplet punktów i już tylko 1 punkt dzieli ich od pozycji lidera.  W drugim meczu Lavidaloca gładko uporała się z Vitalii Team 3-0. W trzecim meczu 8 kolejki pomiędzy CKM Czarnymi Karmanowice, a Team 300-sta rozegrano najbardziej wyrównany mecz choć wynik na to nie wskazuje. Czarni wygrali 3-0 ale w każdym secie przewaga nie wyniosła więcej niż 3 punkty. Siatkarze z Karmanowic zrewanżowali się zatem za porażkę w 1 rundzie 1-3 i awansowali na 4 miejsce w lidze.