Uroczyste zakończenie Czempions Ligi 2017-09-28

Uroczyste zakończenie Czempions Ligi 2017-09-28

Uroczyste zakończenie Czempions Ligi 2017.

28 września 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Czempions Liga 2017. W tym roku za sprawą perfekcyjnie napisanego projektu do FIO otrzymaliśmy wsparcie na te rozgrywki w kwocie 4660 zł. Spora w tym zasługa grupy nieformalnej Klementynki w składzie : Katarzyna Kruk – koordynatorka projektu, Daniel Kruk i Konstantyn Ścibior. Nad prawidłowym przygotowaniem projektu czuwali dwaj nauczyciele ZSA w Klementowicach Pan Andrzej Jarzynka i Pan Wojciech Witkowski. 1 czerwca 2017 r. wystartowaliśmy z ligą, która trwała przez cały czerwiec i cały wrzesień 2017 r. W międzyczasie 31 sierpnia 2017 r. mieliśmy kontrolę z FIO, która wypadła wzorowo. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn: 5 polskich i 1 ukraińska.

Najlepszą drużyną okazała się ekipa Dębu Klementowice w składzie: Emil Korecki, Norbert Korecki, Kacper Jasiocha, Mariusz Durakiewicz, Sylwester Sykut, Mirosław Mączka, Jan Reniuszek, Daniel Zielonka, Rafał Grykałowski, Sebastian Grzegorczyk. Zarząd UKS Klementovia, który jest patronem tych rozgrywek składa serdeczne gratulacje dla mistrzów Czempions Ligi 2017. Jest to już trzecia korona dla Dębu Klementowice.

Drugie miejsce przypadło najstarszej drużynie ligi ekipie Team Spirit w składzie: Wojciech Witkowski, Andrzej Jarzynka, Przemysław Martyniak, Paweł Partycki, Marcin Bajnóg, Tomasz Krupa, Daniel Kowalik, Damian Rodzik, Bartłomiej Kozak, Bartłomiej Migdal. Zarząd UKS Klementovia, który jest patronem tych rozgrywek składa serdeczne gratulacje dla vice mistrzów Czempions Ligi 2017.

Trzecie miejsce wywalczyła ukraińska drużyna Guardians w składzie: Artem Beschastnych, Roman Romanov, Daniel Kryvoszlyk, Walentyn Horodyski, Kostia Duczenko, Slava Szymanski, Danh Vu An, Nazar Kuprienko, Artem Spasskij. Zarząd UKS Klementovia, który jest patronem tych rozgrywek składa serdeczne gratulacje dla brązowych medalistów Czempions Ligi 2017.

Czwarte miejsce przypadło drużynie Husaria Heroes.

Piąte miejsce wywalczyła drużyna SąGorsi.

Szóste miejsce zajęła drużyna 100%.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i puchary o wartości kilkuset złotych, natomiast każdy uczestnik z drużyn, które zajęły miejsca 2-6 otrzymał pamiątkowe koszulki o wartości ponad 1500 złotych. Najlepsza drużyna otrzymała pamiątkowe bluzy o wartości ponad 1100 złotych. Najlepszy strzelec rozgrywek Mariusz Durakiewicz z 24 bramkami na koncie otrzymał piłkę adidasa. Dodatkowo Klub do rozgrywania ligi otrzymał kilka piłek. Jako ostatnia pozycja w projekcie widnieje zakup wapna do oznaczania linii boiska, które na każdym meczu były bardzo widoczne.

Wszystkie koszulki i bluzy posiadają nadruki obustronne z logo: FIO – fundatora nagród, UKS Klementovia – patrona rozgrywek i ZSA w Klementowicach – gospodarza obiektów sportowych na których rozgrywane były zawody. Autorem projektu na koszulkach i bluzach jest pan Antoni Płachta, któremu Zarząd Klubu składa gorące podziękowania za ogromny trud jaki włożył w to dzieło. Cały projekt jest profesjonalnie rozliczany przez naszą niezawodną księgową Panią Teresę Chojnacką za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Podziękowania należą się też Pani Katarzynie Jarzynce za wykonywanie i obróbkę zdjęć z ligi. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy sportowych sukcesów w przyszłości.