XI kolejka Klem Ligi 2015-05-11 dokończenie

XI kolejka Klem Ligi 2015-05-11 dokończenie

Harmonogram XI kolejki Klem-Ligi w dniu 11.05.2015r.(poniedziałek) :

16.45-17.45 BLACK TEAM – PGE Gladiatorzy

17.45-18.45 AIR MAX Klementovia – Euphoria

Faworyci nie zawodzą!

Tytuł tej kolejki w 100% oddaje przebieg meczy gdzie zarówno PGE Gladiatorzy jak i vice-lider Euphoria gładko wygrały swoje mecze po 3-0.

W pierwszym meczu Black Team w niczym nie przypominał walecznej drużyny z p0przedniego meczu z liderem rozgrywek. Zawiodła przede wszystkim mocna w tym zespole zagrywka. Zarówno Albert Samorek jak i Bartek Migdal nie potrafili znaleźć sposobu na Daniela Kruka czy Krystiana Bartuziego głównych przyjmujących w tym dniu w ekipie Gladiatorów. Przy dobrym przyjęciu Mateusz Matyjaszek jak i Konstantyn Ścibior z łatwością radzili sobie na siatce punktując pierwszego seta 25-11. W drugim secie praktycznie nic się nie zmieniło poza wynikiem 25-13. W trzecim secie Gladiatorzy stracili aż 15 punktów poprzez ryzykowną i widowiskową grę, ale na to przecież czekają kibice. Po tym meczu obie drużyny mają rozegrane po 11 spotkań i jak łatwo można wyliczyć został im tylko 1 mecz w lidze. W następnej kolejce obie drużyny pauzują ale zapraszamy do kibicowania innym.

W drugim meczu Euphoria zagrała w eksperymentalnym ustawieniu i wszyscy kibice byli ciekawi czy przypadkiem dziewczęta z Air Max Klementovia nie sprawią niespodzianki. To że vice-lider rozgrywek posiada wartościowych zmienników okazało się już na początku meczu gdzie poprzez piorunująca zagrywkę Michała Tutkaja Euphoria wyszła na 8 punktową przewagę. Później gra toczyła się o dziwo punkt za punkt ale mocne uderzenie z początku seta pozwoliło penie wygrać seta 25-12. W drugim secie skoncentrowani goście pod wodzą motywującego drużynę Daniela Kowalika ponownie wygrali 25-12. W trzecim secie trochę zrezygnowane dziewczęta zaczęły popełniać za dużo niewymuszonych błędów w efekcie przegrały 10-25. Teraz dziewczęta czeka mecz z OGNISTĄ PIĘŚCIĄ, która zapewne będzie podmęczona 1 meczem w sobotę z Euphorią. Ognista Pięść rozegra w dniu 16.05.2015r. dwa mecze z uwagi na większość zawodników studiujących i pracujących poza Klementowicami. Euphorię natomiast czeka trudny mecz z wymagającą Ognistą Pięścią, która pała żądzą rewanżu za pierwsze spotkanie w którym osłabiona brakiem Daniela Zielonki przegrała 0-3. Na pewno będzie to najciekawszy mecz kolejki. Przypominamy, że Euphoria aby liczyć się jeszcze w walce o 1 miejsce nie może stracić nawet 1 punktu. Zapraszamy wszystkich na ten ciekawy mecz.