9 sezon KLEM-LIGI przeszedł do historii

9 sezon KLEM-LIGI przeszedł do historii

5 czerwca 2023 r. zakończyliśmy rozgrywki Lokalnej Ligi Siatkówki KLEM-LIGA „9”. Jak zawsze zakończeniu sezonu towarzyszył mecz pokazowy: mistrz KLEM-LIGI czyli Lacosanostra kontra Reszta Świata czyli zawodnicy  z pozostałych drużyn. W tym roku Reszta Świata w składzie: Kacper Grochal i Piotr Skwarek (Końskowola), Kamil Nastaj i Jakub Niedziela (Powiat Puławski) oraz Vitalii Vasyliev i Kostiantyn Shvets (Cina Squad) wygrali 3-0 (25-16, 28-26, 25-23) z 4-krotnym zdobywcą tytułu Lacosanostrą. Obie drużyny świetnie się bawiły podczas meczu, a Lacosanostra mogła mogła poćwiczyć ustawienie na boisku z najmłodszą uczestniczką meczu Julką, która bardzo dobrze zaprezentowała się na tle dużo wyższych i silniejszych siatkarzy.

Po meczu nastąpiło wręczenie pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych zakupionych z funduszy UG Kurów w ramach realizacji zadań z kultury fizycznej w gminie Kurów.

Ostatnim akordem tegorocznych rozgrywek był wybór MVP KLEM-LIGI „9”. W tym roku spośród 6 głosów oddanych przez kapitanów drużyn (kapitan drużyny nie mógł głosować na swojego zawodnika) zwyciężył Łukasz Wieleba z Lacosanostry na którego głosowało 3 drużyny. Pozostałe głosy kapitanów przypadły: Emilowi Kozakowi z Powiatu Puławskiego (2 głosy) i Ilonie Czosnyka również z Powiatu Puławskiego (1 głos). Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.