Niepokonani Team Spirit i Młode Klemy powalczą o złoto. Sparta Klementowice i Soccer Aid ZSA zmierzą sie o brąz w Czempions Lidze 5.

4 kolejka Czempions Ligi „5” nie przyniosła niespodzianek. Faworyci czyli Młode Klemy i Team Spirit wysoko wygrali swoje mecze odpowiednio ze Squad 0629 i Spartą Klementowice. Pauzował Soccer Aid ZSA.

W pierwszym meczu Młode Klemy – Squad 0629 zaczęło sie dość nieoczekiwanie bo Luka Kykhtiuk zdobył bramke na 0-1. Jak sie później okazało było to jedyne prowadzenie w tym meczu ukraińskiej drużyny. Od 3 minuty do głosu doszły Młode Klemy, a konkretnie Jakub Małocha, który tylko w 3 minucie zdobył 2 bramki. Swoje 3 grosze dołożyli też Lis Paweł i Lis Bartosz i do przerwy faworyci prowadzili 7-1. W drugiej połowie zrobiło sie troszkę nerwowo, a czołowy strzelec ligi musiał dwukrotnie odbyć karę dwuminutową za nieodpowiednie zachowanie. Nie przeszkodziło to Młodym Klemom podwyższyć wyniku na 11-2 w drugiej połowie. Na pozycji lidera strzelców umocnił się Jakub Małocha z 19 bramkami na koncie. Za tydzień pojedynek gigantów czyli mecz o 1 miejsce w lidze Młode Klemy – Team Spirit (najlepszy strzelec ligi kontra najlepsza obrona).

W drugim meczu Team Spirit wygrał 17-5 ze Spartą Klementowice. Bohaterem meczu został Patryk Jarzynka uczeń 4 klasy szkoły podstawowej zdobywca 9 bramek. Dzięki temu Patryk awansował na pozycję wicelidera sttrzelców Czempions Ligi z 15 bramkami na koncie. Tuż za nim jest kolejny gracz Team Spirit Daniel Zielonka z 14 bramkami po 4 kolejkach. Na szczególną pochwałę zasługuje najmłodszy gracz Czempions Ligi Jakub Jarzynka uczeń 1 klasy szkoły podstawowej, który w tym meczu zdobył swoją pierwszą bramkę w lidze zostając najmłodszym w historii tych rozgrywek zdobywcą gola. W drugiej połowie dołożył jeszcze 2 zdobywając hat-tricka. W drużynie Sparty dobrze zaprezentowali się Kuba Jabłoński, Patryk Łata i Bartosz Semeniuk zdobywcy 5 bramek dla swojej drużyny. W ostatniej kolejce Sparta zmierzy sie w bezpośrednim pojedynku o 3 miejsce z Soccer Aid ZSA. Squad 0629 zakończył już ligę na 5 miejscu.